• Home
  • /
  • Životní a úrazové pojištění

Nemoci či úrazu se předchází těžko.

Pojištěním zmírníme důsledky

I když budete následovat veškerá preventivní doporučení, nemoci či úrazu plně nezabráníte a můžou přijít, když to nejméně čekáte. Následná pracovní neschopnost vás pak může dostat do dluhů a dalších problémů.

Úrazové pojištění

Pravidelně kontroluji oceňovací tabulky jednotlivých pojišťoven, abych pro vás našel úrazové pojištění za nízkou cenu, ale s vysokým progresivním pojistným plněním. Doporučím vám nejvhodnější pojistku jak pro případ úrazu, tak pro případ trvalých následků, díky kterým vás nenadálá pracovní neschopnost nepoloží ani v případě, že například splácíte hypotéku.

Díky mnohaleté praxi za vás nahlásím pojistnou událost a postarám se i o to, abyste pojistné plnění dostali co nejdříve.

Rizikové či investiční životní pojištění

Mezi další pojištění, které vám mohu pomoci sjednat, patří rizikové a investiční životní pojištění. Díky rizikovému pojištění se nemusíte bát o osud svých blízkých v případě smrti či úrazu a nemoci, který vám znemožní pracovat – pojišťovna se o výpadek příjmů postará. Pokud se vám nic nedostane, nenáleží vám žádné vyrovnání na konci pojištění.

Oproti tomu investiční životní pojištění, se kromě složky pojistné skládá i ze složky investiční a peníze, které při konci pojištění dostanete, záleží na tom, jak si bude stát vámi zvolené investiční portfolio. Při volbě kapitálového životního pojištění dostanete na konci konkrétní částku.

Pomohu vám najít tu nejlepší nabídku, se kterou zabráníme negativním finančním dopadům úrazu či nemoci, která vám znemožní pracovat.

Chci úrazové či životní pojištění