O mně

O mně

Svět financí je můj denní chleba.

A rád se o získané znalosti podělím

Svět financí, smluv a peněz mě odjakživa zajímal. A protože mým snem bylo pomáhat lidem, rozhodl jsem se pro kariéru nezávislého finančního poradce. I když se v oboru pohybuji už spoustu let, neustále se vzdělávám tak, abych vám mohl pomoci vybrat ty aktuálně nejvýhodnější produkty a zlepšit vaši finanční situaci.

Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci, tak, abych mohl své klienty poznat a uzpůsobit strategii na míru. Vyřídím za vás veškerý servis, od zprostředkování veškerých produktů, o které máte zájem, až po řešení veškerých událostí s bankami, pojišťovnami, investičními společnostmi, penzijními společnostmi a podobně.

Získáte přehled o financích

Spolupracuji s klienty po celé České republice, s mnohými bankami a pojišťovnami napříč celým českým trhem, díky čemuž mám vždy aktuální přehled o těch nevýhodnějších finančních produktech. A o tento přehled se s vámi rád podělím.

Moje práce mě naplňuje, denně pomáhám stávajícím i novým klientům, kteří u mě oceňují důvěryhodnost, flexibilitu a to, že se na mě mohou naprosto spolehnout. Velice rád poznám i vás

Chci to zkusit