Zajistím vám výhodnou hypotéku,

abyste si mohli pořídit vysněnou nemovitost

Pořizujete si nemovitost a zvažujte financování hypotečním úvěrem? Důležité je najít ten nejvýhodnější. Hypotéka je dlouhodobý úvěr, jehož splacení zajišťuje zástavním právem k nemovitosti, což může být ta, kterou úvěrem financujete nebo i jiný objekt.

Hypotéku můžete použít na koupi bytu či domu, pozemku, na financování stavby, přístavby či nadstavby nemovitosti, ale také na financování rekonstrukcí a oprav, koupi družstevního podílu. Hypotékou můžete také refinancovat stávající účelový úvěr, nebo konsolidovat půjčky. Dělí se na dva typy, účelovou, se kterou můžete investovat pouze do nemovitosti a neúčelovou (americkou), kterou můžete použít na cokoliv.

Doba fixace a procento úroku

Na trhu je pestrý výběr bank, které nabízí hypotéky, a proto máte možnost vybrat si tu nejlepší nabídku. Najdu pro vás banku s nejnižší úrokovou sazbou a dobou fixace (období, ve kterém je po určité období sazba pevná), kterou budete požadovat. Zhodnotíme také nejrůznější poplatky za poskytnutí hypotéky, cenu odhadu nemovitosti LTV a podobně.

Určíme si spolu výši hypotéky a najdeme to nejlepší řešení mezi nabídkou 9 bank, se kterými spolupracuji. A pak vyjednám ještě lepší podmínky. Následně podáme žádost o hypotéku spolu se všemi dokumenty a potvrzeními, které jsou pro zisk hypotéky klíčové.

Banka posoudí vaši bonitu, ocení nemovitost a po schválení a podpisu smlouvy o hypotéce už nebrání nic koupi vámi vybrané nemovitost.

Chci hypotéku